ĀTRAIS UZBRUKUMS

Spēlētāji nostājas kreis malējo pozīcijās abās laukuma pusēs, katram spēlētājam ir bumba. Viens spēlētājs nostājas uz 7-8m uz piespēli. Malējie vienlaicīgi dot piespēli spēlētājam, kurš nostājies uz tālo piespēli, un sktien ātraja uzbrukumā, saņemot piespēli aiz centra spēlētājs tālāk pārvietojas ar driblu un izpilda metienu no tuvās distances pa tālalā vārtu stūrī.

3

Spēlētāji sadalās pāros – viens aizsargs, otrs uzbrucējs un nostājas malājā spēlētāja pozīcijā. Uzbrukuma spālātājam bumba. Uzbrukuma spēlētājs piespēlē bumbu vārtsargam un skrien ārtajā uzbrukumā. Aizsrdzības spēlētājs cenšas bumbu pārķert.

1

Spēlētāji sadalās pāros – viens aizsargs, otrs uzbrucējs un nostājas malājā spēlētāja pozīcijā. Aizsardzības spālātājam bumba. Aizsardzības spēlētājs piespēlē bumbu vārtsargam un tikai tad uzbrukuma spēlētājs skrien ārtajā uzbrukumā. Aizsrdzības spēlētājs cenšas bumbu pārķert.

2

Sacensība. Divas komandas. Spēlētāji nostājas malējā spēlētāja pozīcijā. Pēc piespēles atdošanas vārtsargam spēlētājs skrien ātrajā uzbrukumā. Vārtsargam ir jāātdot piespēle aiz centra vai jāizpilda metiens vārtos. Pēc piespēles saņemšanas spēlētājs bez dribla, izmantojot trīs soļus var izpildīt metienu vārtos. Pretējās komandas vārtsargs sākotnēji stāv uz vārtu līnijas, bet pēc pretinieku komandas spēlētāja piespēles izskrien no vārtiem, lai pārķertu piespēli.

4

Divi spēlētāji nostājas uz vārtu laukuma līnijas, pēc signāla izpilda skrējienu līdz centram apskrien konusus, skrien atpakaļ. Vartsargs vienam no spēlētājiem piespēlē bumbu. Tas spēlētājs, kurš saņem bumbu ir uzbrucējs, otrs aizsargs. Uzbrucējs izpilda metienu vārtos no tuvās distances, aizsarga uzdevums bumbu atņemt. Kad tiek izpildīts metiens vārtos, aizsargs kļūst par uzbrucēju un saņem bumbu no vārtsarga un izpila metienu pretējos vārtos no tuvās distances. Lai skatītu animāciju SPIED ŠEIT

25