Bumbas bloķēšana

Aizsardzības spēlētāja uzdevums nobloķēt bumbu vai piespiest uzbrucēju aizmest garām vārtiem. Pēc nobloķēta metiena vai metiena garām vārtiem uzbrucējs mainās ar aizsargu. Ja ir iemesti vāri vai vārtsargs atvaira bumbu, tad spēlētāji nemainās.

Divi aizsardzības spēlētāji un  trīs uzbrukuma spēlētāji. Uzbrukuma spēlētāju uzdevums iemest vārtus no tālās distances, uzskrienot ar “draudu” izpilda metienu vai dot paralēlās piespēles. Uzbrukuma spēlētāju uzdevums ir tikt līdz brīvajam metienam. Aizsardzības spēlētāju uzdevums pārvietoties un bloķēt metienus vārtos.

KURU STŪRI BLOĶĒ AIZSARDZĪBAS SPĒLĒTĀJS?

Aizsardzības spēlētājam ir jāatrodas pret “metiena roku”  attiecībā pret uzbrukuma sēlētāju. Attiecīgi, ja pret viņu tiek izpildīts metiens no tālās distances aizsargs boķē ROKAS STŪRI.

Piemēram:

1. Ja metienu no tālās distances, kreisā ārējā pozīcijas izpilda “labrocis”,  aizsardzības spēlētājs bloķē tālo stūri, bet vārtsargam ir tuvais.

10

2. Ja metienu no tālās distances, vidējā pozīcijas izpilda “labrocis”, tad aizsardzības spēlētājs bloķē rokas stūri stūri.

11

 

3.Ja metienu no tālās distances, labā ārējā pozīcijas izpilda “labrocis”, tad  aizsardzības spēlētājs bloķē tuvo stūri, bet vārtsargam ir tālais.

12

4. Ja metienu no tālās distances, labā ārējā pozīcijas izpilda “kreilis”, tad  aizsardzības spēlētājs bloķē tālo stūri, bet vārtsargam ir tuvais.

20

5. Ja metienu no tālās distances, vidējā pozīcijas izpilda “kreilis”, tad aizsardzības spēlētājs bloķē rokas stūri stūri.

21

 6. Ja metienu no tālās distances, kreisā ārējā pozīcijas izpilda “kreilis”, tad aizsardzības spēlētājs bloķētuvo stūris.

22