AIZSARGA STŪRIS

KURU STŪRI BLOĶĒ AIZSARDZĪBAS SPĒLĒTĀJS?

 

Aizsardzības spēlētājam ir jāatrodas pret “metiena roku”  attiecībā pret uzbrukuma sēlētāju. Attiecīgi, ja pret viņu tiek izpildīts metiens no tālās distances aizsargs boķē ROKAS STŪRI.

Piemēram:

1. Ja metienu no tālās distances, kreisā ārējā pozīcijas izpilda “labrocis”,  aizsardzības spēlētājs bloķē tālo stūri, bet vārtsargam ir tuvais.

10

2. Ja metienu no tālās distances, vidējā pozīcijas izpilda “labrocis”, tad aizsardzības spēlētājs bloķē rokas stūri stūri.

11

 

3.Ja metienu no tālās distances, labā ārējā pozīcijas izpilda “labrocis”, tad  aizsardzības spēlētājs bloķē tuvo stūri, bet vārtsargam ir tālais.

12

4. Ja metienu no tālās distances, labā ārējā pozīcijas izpilda “kreilis”, tad  aizsardzības spēlētājs bloķē tālo stūri, bet vārtsargam ir tuvais.

20

5. Ja metienu no tālās distances, vidējā pozīcijas izpilda “kreilis”, tad aizsardzības spēlētājs bloķē rokas stūri stūri.

21

 6. Ja metienu no tālās distances, kreisā ārējā pozīcijas izpilda “kreilis”, tad aizsardzības spēlētājs bloķētuvo stūris.

22

 

Paiet ilgs laiks kamēr aisardzības spēlētājs saprot, ka pret uzbrukuma spēlētāju jāaizsargājas SĀNIS PRET ROKU. Esiet pacietīgi!

11